Gazeta Rzgowska

POLICJANTKA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ TURNIEJU STRZELECKIEGO

Sokole oko i znakomite opanowanie to cechy starszej posterunkowej Patrycji Muras, która kilka dni temu została najlepszą zawodniczką w III Turnieju Strzeleckim Pamięci Poległych Policjantów. Natomiast aspirant Michał Piekarski zajął III miejsce w strzelaniu dynamicznym.

Wspomniany 3 Turniej Pamięci Poległych Policjantów odbył się 10 września br. w gminie Sieradz. Jego współorganizatorem było Stowarzyszenie „Rodzina Policyjna 1939 roku” w Łodzi wraz z Regionem Łódzka Grupa Wojewódzka IPA Wieluń. Zwycięzcom nagrody wręczył prezes Jarosław Olbrychowski. Jak nas poinformowała rzecznik prasowy KPP mł.asp. Aneta Kotynia, wyróżnieni zostali również policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego: aspirant Michał Piekarski zajął III miejsce w kategorii strzelanie dynamiczne, a starsza posterunkowa Patrycja Muras została najlepszą zawodniczką. Gratulujemy!