Było jak na prawdziwym piłkarskim meczu. Kibice na trybunach zagrzewali młodych piłkarzy, by dawali z siebie wszystko i strzelali bramki. I rzeczywiście goli było sporo. A wszystko to podczas powiatowego turnieju piłkarskiego młodych piłkarzy z: Gałkówka, Justynowa, Koluszek, Różycy, Rzgowa i Wiśniowej Góry, zorganizowanego w rzgowskiej hali sportowej GOSTiR z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Trenerzy jak na prawdziwym meczu naradzali się z zawodnikami i udzielali im ostatnich rad, a podczas gry bacznie obserwowali swoich piłkarzy. Robert Świerczyński opiekujący się zawodnikami rzgowskiej drużyny „Zawiszy” ze spokojem udzielał im przed meczem ostatnich porad. I właśnie jego drużyna okazała się najlepsza w tej rywalizacji, odbierając puchar i gratulacje od burmistrza Mateusza Kamińskiego oraz dyr. GOSTiR – Radosława Bubasa. Młodzi piłkarze uczestniczący w turnieju chwalili organizację zawodów, podobała im się również hala sportowa i obiecywali, że jeszcze się tu pojawią.
Ryszard Poradowski
















