Gazeta Rzgowska poszukuje osób do kolportażu gazet. Dystrybucja odbywa się na terenie gminy Rzgów.

CV prosimy wysyłać drogą mailową na adres: redakcja@gazetarzgowska.pl
Więcej informacji: (42) 235-26-28

Gazeta Rzgowska -  poszukuje młodych i nie tylko, aktywnych i kreatywnych osób do współpracy przy tworzeniu  gazety .
Naszym celem będzie stworzenie medium nie tylko przekazującego informacje, lecz też opiniującego wydarzenia w Rzgowie, regionie łódzkim i Polsce.

Masz kilka minut wolnego dziennie?
Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dziennikarskiej?
Umiesz napisać komunikat do gazety?
Chcesz pochwalić się swoją twórczością?

Wyślij przykładowy artykuł i kilka słów o sobie na
redakcja@gazetarzgowska.pl

 

Drodzy Czytelnicy !

Rzgów zasługuje na to, by mieć własne forum informacyjne i ułatwiające dialog mieszkańców. Stąd wydawanie drukiem gazety. A że znakiem rozpoznawczym miasta i gminy jest przede wszystkim przedsiębiorczość i handel – wydawana od maja 2010 roku „Gazeta Rzgowska” skierowana jest przede wszystkim do lokalnych przedsiębiorców, ale i mieszkańców szukających na jej łamach interesujących wiadomości o dniu dzisiejszym, przeszłości i przyszłości Ziemi Rzgowskiej.

Ponieważ jesteśmy magazynem przedsiębiorców, na naszych łamach nie brakuje artykułów prezentujących firmy i ludzi tworzących potęgę współczesnej Polski, niejednokrotnie znanych nam szeroko w kraju i poza jego granicami. Przybliżamy trudne problemy związane z rozwojem nowych firm, stawiających pierwsze kroki w biznesie i szukających swojego miejsca na rynku. Zależy nam na promowaniu ludzi przyczyniających się na co dzień do rozwoju miasta i gminy, tworzących jej lepsze jutro. Oprócz wielkich spraw zajmujemy się także tym wszystkim, czym żyją i pasjonują się mieszkańcy, a więc kulturą i sportem, ale i problemami poszczególnych sołectw i wsi.

„Gazeta” jest blisko ludzkich spraw, życia mieszkańców naszego regionu. Nie ogranicza się do problemów jedynie miasta i gminy, jako że jesteśmy częścią składową znaczącego na Ziemi Łódzkiej powiatu łódzkiego wschodniego. Wychodzimy poza granice miasta i gminy, podglądamy sąsiadów, czerpiemy z ich doświadczeń i wzorców, jednocześnie sami dzielimy się najlepszymi doświadczeniami.

Leżymy w samym centrum Polski, przy skrzyżowaniu ważnych arterii komunikacyjnych, w regionie, w którym dzieje się bardzo dużo. Olbrzymie przemiany zachodzą też na Ziemi Rzgowskiej. Chcemy im bezustannie towarzyszyć, by „Gazeta” na co dzień była nie tylko kronikarskim zapisem interesujących zdarzeń, ale i swoistym katalizatorem przemian. Stąd współpraca z wszystkimi tymi, którym dobro miasta i regionu leży na sercu, przede wszystkim gospodarzami grodu nad Nerem, lokalnym samorządem, ale i organizacjami społecznymi i kulturalnymi, a także twórcami i ludźmi zakochanymi w tej ziemi.

Dobra lokalna gazeta, towarzysząca wszystkim mieszkańcom, nie może się obyć bez żywego kontaktu z Czytelnikami. Dlatego zachęcamy wszystkim mieszkańców miasta i gminy, biznesmenów i przyjaciół Rzgowa rozrzuconych po całym świecie, by utrzymywali z nami kontakt, dzielili się swoimi uwagami i obserwacjami, a także doświadczeniami.

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów „Gazety Rzgowskiej” i współpracy na każdym polu. Nasza gazeta jest otwarta na różnorodne poglądy i propozycje. A zatem miłej lektury!
Redakcja

Redakcja

 
     
  AKTUALNY NR  
 
Gazeta Rzgowska
 
     
  POPRZEDNI NR  
 
Gazeta Rzgowska
 
     
 
Gazeta Rzgowska
 
     
 
Projekt i wykonanie:e-witryna.com Studio Grafiki i Reklamy, projektowanie stron www, grafika reklamowa, Łukasz Milczak
Studio Grafiki i Reklamy
© 2010
O gazecie | Redakcja | Reklama | Prenumerata | Gdzie kupić ? | Współpraca | Archiwum | Kontakt