Polacy kochają kabarety, o czym świadczy rozkwit tego gatunku sztuki estradowej. Rzgów i na tym polu ma spore tradycje, bowiem przed laty, jeszcze w starej siedzibie przy ul. Rawskiej, kabaret przygotowany przez rzgowian śmieszył i bawił. Szczególnie w czasach trudnych śmianie się z siebie i bliźnich jest swoistą terapią. Śmiać się zapewne i tym razem, bowiem na scenie GOK przy ul. Szkolnej odbędzie się premierowy występ grupy teatralno-kabaretowej „Dobry Humor” (13 czerwca, godz. 18). Niestety, biletów na ten spektakl już nie ma, ale można je nabyć na kolejny występ w dniu 27 bm.

Występ kabaretu nosi tytuł „Zagrali po trzeciej fali”. Jak pisze dyr. GOK Joanna Papuga Rakowska, idealnie wpisuje się w obecną sytuację i pozwala spojrzeć na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Zobaczymy m.in. skecze: „Sąsiadka”, „Kapela weselna” czy „Pączuszek”, a wystąpią mieszkańcy naszej gminy. Koniecznie musicie to zobaczyć! Dobra zabawa i mnóstwo uśmiechu gwarantowane.

Na scenie GOK wystąpią: Marek Binkowski, Dorota Cisłowska, Katarzyna Cieślak, Bożena Flieger-Krawczyńska, Ewa Majdzińska, Konrad Miśkiewicz, Lucyna Mróz, Konrad Muras, Katarzyna Prądzyńska, reżyseria – Bożena Flieger-Krawczyńska, oprawa muzyczna – Marek Binkowski, Scenografia – Ewa Majdzińska. Bilety w cenie 15 zł dostępne na kupbilecik.pl

R.Poradowski